*** Hotel Perla ubytovanie Jindrichuv Hradec

Hotel Jindrichuv Hradec Perla

Ubytovanie Jindrichuv Hradec :
Hotel Perla je trojhviezdičkový hotel vo zrekonštruovanej secesnej budove v Jindrichovom Hradci neďaleko historického centra mesta, autobusovej i železničnej stanice. Ponúka kompletný sortiment služieb v oblasti ubytovania, stravovania a organizovania spoločenských akcií.

Hotel Perla ponuka ubytovania :
K ubytovaniu je tu pripravených 12 izieb mezonetového typu jedno, dvoj a viacposteľových. Každá izba je vybavená sociálnym zariadením, TV, chladničkou, rádiobudíkom a telefónom. V prvom poschodí je 1 x apartmá - dvojlôžková a trojlôžková izba spojená predsieňou, so sociálnym zariadením, 2 x dvojlôžková izba s hydromasážnou vaňou a 2 x dvojlôžková izba. V druhom poschodí je 2 x jednolôžková izba, 2 x dvojlôžková dvojpodlažná izba a 2 x štvorlôžková dvojpodlažná izba.

Hotel Perla reštaurácia :
V štýlovo zariadenej reštaurácii a samostatnom saloniku ponúkajú výbornú českú kuchyňu, hotové jedlá aj minútky. Kapacita reštaurácie je 25 miest, bar má 6 miest a salónik 25 miest. Otváracia doba po - so 10.00 - 22.00 h., júl a august je otvorené aj v nedeľu.

Hotel Perla vináreň služby :
Vináreň a salónik s krbom hotela Perla zabezpečujú kompletné služby pre organizovanie rôznych spoločenských akcií, rodinných osláv, svadieb apod. Kapacita bar s 10 miestami a salónik 25 miest.

Dovolenka Jv Jindrichovom Hradci okolie :
Mesto Jindrichov Hradec leží v juhovýchodných Čechách presne na pätnástom poludníku, ktorý pretína farský kostol Nanebovzatia Panny Márie s priľahlou vysokou vežou v historickom jadre mesta. V Jindrichovom Hradci je tretí najväčší hradný a zámocký komplex v ČR (asi 320 miestností) - Priestory hradu a zámku často ožívajú divadelnými predstaveniami, koncerty a ďalšími akciami napríklad nočné prehliadky s bielou pani. Najväčší kostol v Južných Čechách, rybník Vajgar, úzkokoľajná dráha. V okolí zámok Červená Lhota, Dačice, Třeboň, Hrad Landštejn, pamiatková rezervácia Slavonice, pamiatková rezervácia Telč.

Jindrichov Hradec Južné Čechy aktivity :
Tenisové a volejbalové kurty, plaváreň, krytý plavecký bazén, aquapark, upravené cyklotrasy. Kúpanie a vodné športy, rybárčenie. Jindrichov Hradec leží na brehoch rieky Nežárky. Turistickú atraktívnosť miesta podčiarkuje krásna príroda mesta i okolia.
Hotel Jindrichuv Hradec Perla - hotel má reštauráciuHotel Jindrichuv Hradec Perla - hotel má vináreňHotel Jindrichuv Hradec Perla - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Jindrichuv Hradec Perla - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Jindrichuv Hradec Perla - akceptuje creditné karty VISAHotel Jindrichuv Hradec Perla - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Jindrichuv Hradec Perla - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Jindrichuv Hradec Perla - Iybz sú vybavené televízoromHotel Jindrichuv Hradec Perla - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Jindrichuv Hradec Perla - Izby s vlastnou toaletouHotel Jindrichuv Hradec Perla - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Perla ubytovanie Jindrichuv Hradec Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C Nočná tepl.: -2 °C Vietor: 10 m/s